Prezentační panely Sherpa, Tarifold

info

Nejlepší způsob jak uchovávat informace je vždy ten, který umožňuje současně jejich nejrychlejší vyhledání. Tyto požadavky efektním způsobem splňují systémy informačních tabulí. Můžete si vybrat mezi systémy Tarifold a Sherpa.

Pultový stojan Tarifold 3D-5 kapes

1200,00 Kč s DPH
Sleva: 26%

Univerzální pultový stojan s 5 kapsami umožňuje prezentaci bez hranic díky možnosti připevnění na stěnu, nebo stůl a možnoti jeho otočení o 360o, variabilní nastavení kapes na výšku nebo šířku. Vhodný pro průmyslové i kancelářské prostory.
Akce

Prezentační rámeček Sherpa 5606

92,00 Kč s DPH
Formát A4. Vhodný pro všechny moduly Sherpa. Další barvy: oranžová, modrofialová.

Display Frame samolepící A6

199,00 Kč s DPH
Velmi odolný rámeček z ABS plastu, který se po pádu na zem nerozbije. Zadní plocha je samolepící, lze jej umístit kdekoli na hladkou plochu pro označení regálů, skříní, dveří apod. Otvírání na kratší straně. Vnitřní rozměry 16x11 cm. Barva modrá, bílá, červená, žlutá, zelená. Balení: 4 ks.

Display Frame samolepící 120x45

199,00 Kč s DPH
Velmi odolný rámeček z ABS plastu, který se po pádu na zem nerozbije. Zadní plocha je samolepící, lze jej umístit kdekoli na hladkou plochu pro označení regálů, skříní, dveří apod. Barva modrá, bílá, červená, žlutá, zelená. Balení: 4 ks.

Nástěnný držák Tarifold VEO

1795,00 Kč s DPH

do týdne
Nástěnný kovový držák VEO - atraktivní displej A4 pro prezentaci, organizaci i ochranu informací, stabilní pevná konstrukce pro umístění na recepci, u konferenčních hal, obchodních míst. Elegantní kapsy s pevnými rámečky. Lze připevnit k jakémukoli pevnému povrchu.

Pultový stojan Tarifold VEO

2171,00 Kč s DPH

do týdne
Pultový kovový stojan VEO - atraktivní displej A4 pro prezentaci, organizaci i ochranu informací, stabilní pevná konstrukce pro umístění na recepci, u konferenčních hal, obchodních míst. Elegantní kapsy s pevnými rámečky.
Doprava zdarma

Sherpa Style nástěnná

1614,00 Kč s DPH

2 - 5 dnů
Nadčasově vytvořený systém sestávající z nástěnného držáku a 10 rámečků SHERPA panel plus. Rámečky A4 umožňují díky oboustrannému otvírání lehkou výměnu vložených informací, jako např. ceníků, telefonních seznamů atp. Matová folie zabraňuje rušivým odrazům světla. Barva černá.

Pultový stojan Tarifold 3D-10 kapes

2406,00 Kč s DPH

do týdne
Univerzální pultový stojan s deseti kapsami umožňuje prezentaci bez hranic díky možnosti připevnění na stěnu, nebo stůl a možnoti jeho otočení o 360o, variabilní nastavení kapes na výšku nebo šířku. Vhodný pro průmyslové i kancelářské prostory.
Doprava zdarma

Kapsy Tarifold Design A4 modré

714,00 Kč s DPH

do týdne
Kapsy Design A4 vyrobeny z ekologicky šetrného polypropylenu. Rámeček je zpevněn kovovým drátem, který zajisťuje stálý tvar a pružnost lemu. Jsou určeny pro držáky a stojanyTarifold Design a stojanu Orbital. Barva rámečku kapes je šedá. Barva rámečku kapes je modrá.

Kapsy Tarifold Design A4 šedé

714,00 Kč s DPH

do týdne
Kapsy Design A4 vyrobeny z ekologicky šetrného polypropylenu. Rámeček je zpevněn kovovým drátem, který zajisťuje stálý tvar a pružnost lemu. Jsou určeny pro držáky a stojanyTarifold Design a stojanu Orbital. Barva rámečku kapes je šedá. Barva rámečku kapes je šedá.

Rozšíření pultovýTarifold Design A4 modrá

1800,00 Kč s DPH

do týdne
Plastový díl pro rozšíření pultového stojanu Design o dalších 10 kapes. Jednoduchá montáž bez nářadí. Dodáváno s 10 modrými PP kapsami Design A4 s plastovými úchyty a s 5 kusy indexových záložek.

Rozšíření pultovýTarifold Design A4 šedá

1800,00 Kč s DPH

do týdne
Plastový díl pro rozšíření pultového stojanu Design o dalších 10 kapes. Jednoduchá montáž bez nářadí. Dodáváno s 10 šedými PP kapsami Design A4 s plastovými úchyty a s 5 kusy indexových záložek.

Sherpa Style stolní

1999,00 Kč s DPH

2 - 5 dnů
Nadčasově vytvořený systém sestávající ze stojanu a 10 rámečků formátu A4. Matná folie zabraňuje rušivým odrazům světla. Ideální do kanceláře a pro uživatele, kteří potřebují mít informace přehledně po ruce.
Doprava zdarma

Pultový stojan Tarifold Design

2217,00 Kč s DPH

do týdne
Elegantní pultový stojan se stabilní podstavou umožňující odkládání různých drobností, s 10ti kapsami A4 otevřenými shora, snadno a neomezeně rozšiřitelný na vyšší kapacitu kapes. Barva rámečku kapes je šedá.
Doprava zdarma

Pultový stojan Tarifold Design modrý

2217,00 Kč s DPH

do týdne
Elegantní pultový stojan se stabilní podstavou umožňující odkládání různých drobností, s 10ti kapsami A4 otevřenými shora, snadno a neomezeně rozšiřitelný na vyšší kapacitu kapes. Barva rámečku kapes je modrá.
Doprava zdarma

Sherpa SOHO

980,00 Kč s DPH

2 - 5 dnů
Stolní stojan s 5 polypropylenovými prezentačními panely v černém rámu, velmi stabilní.

Nástěnný držák Tarifold Design modrý

1796,00 Kč s DPH

do týdne
Nástěnný plastový element s 10-ti závěsnými kapsami A4. Vysoce kvalitní plast. Okraje kapes jsou vyztuženy drátem a potažené odolným plastem. Hodí se do kanceláří, na recepce, do vstupních hal, čekáren, obchodů, cestovních kanceláří, autosalónů apod. Barva: šedá, okraje kapes modré.

Nástěnný držák Tarifold Design šedý

1796,00 Kč s DPH

do týdne
Nástěnný plastový element s 10-ti závěsnými kapsami A4. Vysoce kvalitní plast. Okraje kapes jsou vyztuženy drátem a potažené odolným plastem. Hodí se do kanceláří, na recepce, do vstupních hal, čekáren, obchodů, cestovních kanceláří, autosalónů apod. Barva: šedá, okraje kapes šedé.

Sherpa Motion

3287,00 Kč s DPH

2 - 5 dnů
Moderní, stylový, vysoce funkční stojan s prezentačními panely, speciální otočný mechanismus umožňuje snadnější dostupnost používaných dokumentů, obsahuje 10 panelů ve stříbrném rámu.
Doprava zdarma

Sherpa Motion černý

3287,00 Kč s DPH

2 - 5 dnů
Moderní, stylový, vysoce funkční stojan s prezentačními panely, speciální otočný mechanismus umožňuje snadnější dostupnost používaných dokumentů, obsahuje 10 panelů. Barva černá.
Doprava zdarma

Stolní stojan Sherpa 5632

2432,00 Kč s DPH

2 - 5 dnů
Elegantní stolní stojan na prezentační panely. Atraktivní design. Dodává se s 10ti rámečky. Pomocí rozšiřujících modulů Sherpa 5624 lze zvýšit kapacitu.
Doprava zdarmaVaše historie zobrazených produktů
Chcete mít přehled o našich akcích slevách
a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

Ekologicky šetrný výrobek

  • VÝHODY PRO VÁS
  • Zázemí kamenné prodejny
  • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
  • Široký sortiment kancelářských potřeb.
  • Ochrana Vašich osobních údajů.
  • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
  • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
  • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
  • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
Provozovatel:
ARBO CKP s.r.o.
Teslova 12
702 00 Ostrava
Tel.: 596 134 551

© 1998-2018
Všechna práva vyhrazena.

Zobrazují se ceny včetně DPH
14. 11. 2018


ID: / / 1